Agregator treści #3

Kolejna część agregatora. Kilka geek linków, artykuł o konkurencji pomiędzy rodzeństwem (o zasoby rodziców), oraz wywiad z Tomaszem Knapikiem.

  • Śledzenie twarzy w czasie rzeczywistym. Wyobraźcie sobie ile może być zastosowań takiej technologii. Choćby w branży rozrywkowej.
  • Gameplay Wiedźmina III. Link dla fanów gier, ale nie tylko. Świat stworzony na potrzeby nowego Wiedźmina jest zdumiewający.
  • Dla miłośników chopperów i World of Warcraft: Azeroth Choppers Episode 1 Resztę odcinków znajdziecie na youtube.
  • Rywalizacja między rodzeństwem. Bardzo ciekawy tekst. O różnicach pomiędzy pierworodnym, środkowym, a ostatnim dzieckiem – skąd się biorą i jaki mają kontekst.
  • Wywiad z Tomaszem Knapikiem w wyborczej. Wyborny tekst. Wolę czytać pornosy, niż spoty partyjne. Dodatkowo o telewizji – zakulisowo, do tego o byciu lektorem oraz o tym, z czym jest związana ta praca. Trochę wspomnień także można tam znaleźć.

Smacznego i miłego dnia.

 

opalczynski

Siła. Masa. Piękno. Tak to się kończy, gdy mam napisać coś o sobie. Nie lubię. Po pierwsze - w momencie pisania staje się już nieaktualne. Po drugie - jak nie wyjść na buca? - niejako chwaląc się swoimi wyczynami. Podam zatem fakty. Magister inżynier. Ale to prawie żadne osiągnięcie. Zawodowo programista. Prywatnie mąż i ojciec. Bloger. W wolnym czasie dbam o to miejsce w sieci, czytam książki i pogrywam na gitarze. A, zapomniałbym - nie mam telewizora - dlatego też nie piszę o wspaniałych produkcjach polsatu.

 

Dodaj komentarz