Agregator treści #11: David Hauserman, czyli genialny obserwator kobiecego piękna, bonus: serwis z filmami krótkometrażowymi

Dzień dobry wszystkim, jako bezrobotny bloger – niedawno wstałem, i już śpieszę Wam pokazać dwie bardzo interesujący rzeczy (a czasem nawet osoby).

Ten agregator trochę nietypowy, bo wymusza dużo klikania, ale naprawdę warto.

Pierwszy będzie David Hauserman. Australijski fotograf, który swego czasu pojawił się na JoeMonster.org z sesją zdjęciową, na której ubrał modelki w stroje do ćwiczeń z lat 80 ubiegłego wieku. Zrobiłem trochę riserczu – David ma swoją stronę w internecie: davidhauserman.com. Tam też można znaleźć jego profil na instagramie, ale jako, że wiem, żeście leniwi – łapcie linka: Instagram Davida Hausermana. Naprawdę jest na co popatrzeć, i jest to po prostu estetyczne, a nie jakieś tam wulgarne nie wiadomo co. 🙂

Strona Davidadavidhauserman.com

Instagram Davidainstagram.com/davidhauserman/

Kolejną i ostatnią na dziś rzeczą, którą pragnę się z Wami podzielić jest serwis zbierający filmy krótkometrażowe z całego świata w jednym miejscu, dzieląc je także po kategoriach. Ogólnie link bardzo niebezpieczny, bo można stracić naprawdę dużo czasu przekopując się przez zasoby tam zgromadzone. Serwis nazywa się Short of The Week (tu kliknij), i jest miejscem w sieci, które każdy miłośnik filmów i seriali powinien regularnie odwiedzać – ale, zastrzegam, to serwis nie tylko dla pasjonatów.

Short of the Week!oh, shut up, just click

Miłego oglądania, zasysajcie obrazy!

 

opalczynski

Siła. Masa. Piękno. Tak to się kończy, gdy mam napisać coś o sobie. Nie lubię. Po pierwsze - w momencie pisania staje się już nieaktualne. Po drugie - jak nie wyjść na buca? - niejako chwaląc się swoimi wyczynami. Podam zatem fakty. Magister inżynier. Ale to prawie żadne osiągnięcie. Zawodowo programista. Prywatnie mąż i ojciec. Bloger. W wolnym czasie dbam o to miejsce w sieci, czytam książki i pogrywam na gitarze. A, zapomniałbym - nie mam telewizora - dlatego też nie piszę o wspaniałych produkcjach polsatu.

 

Dodaj komentarz